KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025016

nr 1702 5016

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Laga näten. Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:57:14

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg